שטופמכר שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירה קומפלט מיועד לכל מי שרוצה לשפץ את הדירה מהיסוד, להחליף תשתיות ולשפר אותן, לשנות את חלוקת החללים בדירה עצמה או לחלק אותה לכמה יחידות דיור, וגם להכניס שינויים הכרחיים שונים, כמו החלפת מטבח או אמבטיה ושירותים או מסגרות חלונות ודלתות. יש אין ספור שיפוצים שחברת אריה שטופמכר מוסמכת ומומחית בהם והם מוצעים לבעלי דירות שרוצים שיפוצים מלאים באחריות ובלוח זמנים מהודק וקצוב מראש. שיפוצים כאלה מיועדים ליזמים, בעלי דירות ואף אדריכלים ורוכשי דירות שמעוניינים בשיפוץ. אריה שטופמכר מציע לכם את שירותיו כמהנדס בניין מוסמך וקבלן רשום, שאף הוסמך כמהנדס לאיתור ליקויי בנייה, כך שאיכות השיפוצים ובטיחותם מובטחת.

מה כולל שיפוץ דירה קומפלט?

המומחיות של חברת שטופמכר מתפרסת על כל סוגי העבודות מהשלד ועד הגימורים הנדרשים, בכל שלב ודרגת התערבות נדרשת. שיפוץ קומפלט כולל גם הריסת קירות וחלוקה מחדש את החלל, החלפת מסגרות של חלונות ודלתות בעבודות אלומיניום מודרניות וחזקות, הנחת תשתיות והחלפתן חשמל וצנרת אינסטלציה, רשתות תקשורת והכנה לציוד ומתקני בית חכם, תיקון מהיסוד של ליקויי בניה שגרמו לנזק לתשתיות ולשלד, צביעה וטיוח, הנחת פריימרים לאיטום מוחלט, ריצוף אריחים פנים וחוץ תוך הקפדה על השיפוע הנדרש על מנת למנוע היקוות נוזלים, שיפוץ באמצעות קירות גבס, שיפור האוורור והתאורה הטבעית, החלפת מטבח וחדר אמבטיה ועוד.

שיפוץ דירה עם חומרים תקניים בלבד

שיפוץ דירה קומפלט נדרש לפעמים עקב נזקים מתמשכים לדירות בגלל רטיבות וחדירת נוזלים, התפוררות חומרים ירודים ושיטות עבודה לא מקצועיות שפגעו ביציבות הנכס ובערכו. שיפוצים משקמים שמציעה חברת שטופמכר כוללים עבודה עם חומרים איכותיים ושיטות עבודה מקצועיות ונכונות שמתקנות ליקויי בניה ובטיחות קודמים ומשפרת את מצב הנכס. בשיפוצים עוברים בצורה יסודית על כל פינה שדורשת תיקון ושיקום והבאתה למצב ראוי למגורים.

שיפוץ דירה להשבחה

דירות משמשות לא רק למגורי המשפחה אלא גם כנכס שמשקיעים בו להכנסות נוספות, וזה חשוב לשפץ אותן נכון. שיפוץ דירה להשבחה הוא אחד השירותים הנדרשים ביותר לכל מי שמתכוון להשכיר את הדירה כיחידת דיור אחת, או לחלק אותה לכמה יחידות דיור כדי להניב תשואה גדולה יותר. השבחת דירה בשיפוצים קומפלט מתאימה ליזמים קטנים שרכשו נכס כזה ויש להם תכניות ברורות כיצד להרוויח ממנו. כיזם נדל"ן להשקעה בעצמו, אריה שטופמכר מייעץ לבעלי דירות כאלה כיצד לשפץ בצורה המיטבית על מנת להגיע לתוצאות שיניבו את התשואה הטובה ביותר בתמורה להשקעה בשיפוצים.

מאמרים אחרונים

שטופמכר שיפוצים בבאר שבע

שיפוצים בבאר שבע שיפוץ דירה נדרש למטרות שונות ולא רק למשפחה שגרה בה ורוצה לתקן את תוצאות הבלאי הטבעי ולשנות את הנראות של הדירה לטובה.

שטופמכר עבודות שיפוצים

עבודות שיפוצים – לוח זמנים קפדני, חומרים איכותיים וללא פשרות על תקינה עבודות שיפוצים נראות לרבים כפרויקט מרתיע משום שבישראל רגילים יותר מדי לשיפוצים שאינם

שטופמכר עבודות ריצוף

עבודות ריצוף ריצוף הוא אחד מנקודות התורפה של כל בנייה משום שכאשר הוא נעשה על ידי קבלני ריצוף שאינם מוכשרים לכך ואין להם את הידע

שלחו הודעה