שטופמכר עבודות שיפוצים

עבודות שיפוצים לוח זמנים קפדני, חומרים איכותיים וללא פשרות על תקינה

עבודות שיפוצים נראות לרבים כפרויקט מרתיע משום שבישראל רגילים יותר מדי לשיפוצים שאינם מסתיימים לעולם בזמן, גורמים אי נוחות ותמיד יימצאו בהם ליקויים בבנייה או בגימור. זהו בדיוק החידוש הגדול שמציעה לכם חברת אריה שטופמכר בניה ושיפוצים: לוח הזמנים קפדני ובלתי מתפשר, עבודת שיפוץ מקצועי בשיטות הבנייה המתקדמות ביותר וללא ליקויי בנייה ובטיחות, חומרי בניין מהטובים ביותר ללא בעיות שנמשכות לאחר תום העבודה, והחשוב מכל יחס אישי, ייעוץ מקצועי וליווי של הפרויקט מהרגע הראשון ועד שתיכנסו לבית המשופץ שלכם בשלמות.

אם כבר שיפוצים, רק על ידי מומחה מוסמך ומנוסה

היתרון הגדול ביותר שחברת אריה שטופמכר מציעה לכם הוא הכשרה והסמכה של מהנדס בניין וליקויי בניה. אריה שטופמכר הוא מהנדס בניין, קבלן רשום באיגוד הקבלנים ומוסמך גם מטעם איגוד המהנדסים לאיתור ליקויי בנייה והגשת חוות דעת לערכאות ולרשויות. שילוב מנצח זה מבטיח לכם שהבנייה משלב השלד או השיפוצים לנכסים קיימים לא יסבלו מהמחלה הישראלית הנפוצה כל כך ליקויי בנייה ועבודות חאפרים ושרלטנים למיניהם. כשאתם חותמים על חוזה בנייה או שיפוצים אתם יודעים שהנכס שלכם יעמוד בכל תקינה אפשרית ללא ליקויי בנייה ובטיחות שיסכנו חיים ויורידו את ערך הנכס שלכם.

עבודה למען הלקוח, ללא פשרות על חומרים ושיטות בנייה

שיקול חשוב בבחירת קבלן שיפוצים ובניה הוא מידת ההיכרות שלו עם חומרי בניה איכותיים ועד כמה הוא מתמחה בעבודה אתם לקבלת תוצאות מיטביות. זהו יתרון נוסף של חברת אריה שטופמכר, שצברה ידע וניסיון מאז 2015 באין ספור פרויקטים של בניה בשטח, שבהם ההקפדה על חומרים תקניים, איכותיים ובטוחים לשימוש אינה מתפשרת. כשמתמחים בשיטות בנייה ושיפוצים, איתור ליקויי בנייה והגשת דו"חות בדק בית כל כך הרבה שנים וצוברים ידע רב כל כך, לא מתפשרים בשלבי הבנייה גם על שיטות בנייה שמקצרות את הזמן ומספקים תוצאות שעומדות בהצלחה בכל דו"ח איכות וליקויי בנייה.

עמידה בלוח הזמנים היא לא פחות חשובה

עבודת שיפוצים נכונה ומקצועית מסתיימת בזמן ואינה חייבת להתארך מעבר ללו"ז שנקבע מראש. זה מיתוס נוסף ששמחים להפריך בחברת אריה שטופמכר. מכיוון שהחברה עובדת בצורה רציפה וללא עיכובים על הפרויקט שלכם, העובדים עומדים בלוח הזמנים מבלי לעגל פינות. עמידה בזמנים חשוב לכל יזם נדל"ן שאינו רוצה לעכב מסירת נכס ללקוח. לכן, עבודה מקצועית כזאת מתאימה במיוחד ליזמי נדל"ן שרוצים לשפץ נכס לצורך תשואה מניבה כמו חלוקה לדירות קטנות יותר או לצורך השבחה למכירה.

מאמרים אחרונים

שטופמכר שיפוצים בבאר שבע

שיפוצים בבאר שבע שיפוץ דירה נדרש למטרות שונות ולא רק למשפחה שגרה בה ורוצה לתקן את תוצאות הבלאי הטבעי ולשנות את הנראות של הדירה לטובה.

שטופמכר שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירה קומפלט שיפוץ דירה קומפלט מיועד לכל מי שרוצה לשפץ את הדירה מהיסוד, להחליף תשתיות ולשפר אותן, לשנות את חלוקת החללים בדירה עצמה או

שטופמכר עבודות ריצוף

עבודות ריצוף ריצוף הוא אחד מנקודות התורפה של כל בנייה משום שכאשר הוא נעשה על ידי קבלני ריצוף שאינם מוכשרים לכך ואין להם את הידע

שלחו הודעה