שטופמכר עבודות ריצוף

עבודות ריצוף

ריצוף הוא אחד מנקודות התורפה של כל בנייה משום שכאשר הוא נעשה על ידי קבלני ריצוף שאינם מוכשרים לכך ואין להם את הידע המקצועי הנדרש הוא עלול לגרום לנזק מתמשך ומצטבר. עבודות ריצוף אינן רק חלק מהגימור של הדירה אלא יש להן תפקיד קריטי במניעת חדירת רטיבות לתשתיות. לאורך זמן, הצטברות נוזלים מתחת לאריחים עלולה לגרום לנזקים כמו התפוררות חומרי מילוי ויסודות ואף לנזקים אסתטיים ולפגיעה בבריאות בגלל הופעת עובש ופטריות. כל זה נוסף לאי הנוחות שנגרמת בגלל רצפה לא יציבה, אריחים שנסדקים ונשברים, מתפוררים וזזים וגורמים לליקויי בניה בטיחותיים קשים מאוד.

ייעוץ בבחירת הריצוף האיכותי הנכון

החשיבות של בחירת קבלן ריצוף מקצועי היא קריטית לכל מבנה. אריחים רבים נראים מצוין למראית עין, אבל אינם מיוצרים בתקינה המתאימה לתפקידים שלהם איטום ובידוד, חיפוי עליון לתשתיות ובסיס שעליו דורכים וצועדים, מניחים רהיטים ומשאות ומנהלים את חיי הבית. אריחים חייבים להיות עמידים למכות ולמשקלים כבדים, לשמש חומר בידוד תרמי ונגד זיהום רעש מעולה, למנוע חדירת רטיבות ולחות לקירות ולתשתיות. כשלא בוחרים נכון את האריחים התוצאות העגומות נראו מהר מאוד ומורגשות כבר כשהם מתחילים להיסדק, להישבר, להתקמר בגלל טיב ירוד של החומר וייצורו, ליצור שקעים ומהמורות. אריחים עקומים, שבורים ומתרופפים הופכים לסכנת בטיחות חמורה כאשר נתקלים בהם, או כשהם גורמים לנוזלים לחלחל אליהם כשהם אינו מונחים בשיפוע התקני הנכון.

עבודות ריצוף בשיטות תקניות בלבד

חברת אריה שטופמכר בניה ושיפוצים מציעה לכם עבודות ריצוף שנעשות על פי תקינה וידע מקצועי למניעת ליקויי בנייה ובטיחות. ריצוף פנים וחוץ חייב להיעשות לא רק בעזרת אריחים תקניים ואיכותיים אלא גם באמצעות שיטות ריצוף נכונות וחומרים חיוניים לכל רצפה. יש שיטות ריצוף שונות שבהן חייבים להשתמש בחומרים איכותיים כמו פריימרים למיניהם כדי להבטיח את הבידוד והאיטום ואת היצמדות האריחים למשטח שעליו הם מונחים. בין אם אתם בוחרים עבודות ריצוף על גבי רצפה קיימת שאתם רוצים לחדש או בין אם אתם רוצים ריצוף חדש לגמרי, חייבים לעשות זאת נכון וללא ליקויי בניה. לדוגמה, ריצוף אריחים בשיפוע תקני בלבד שמונע הצטברות מים שאינם מנוקזים על גבי רצפה שאינה בשיפוע, או הנחת אריחים ללא הפריימר המתאים שאוטם ומשפר את הבידוד של הרצפה. כמהנדס בניין, אריה שטופמכר מציע לכם עבודות ריצוף ללא ליקויי בניה ובטיחות עם אריחים תקניים ועמידים שמקיימים את ההבטחה לרצפה יציבה, מבודדת ואטומה לחלוטין.

מאמרים אחרונים

שטופמכר שיפוצים בבאר שבע

שיפוצים בבאר שבע שיפוץ דירה נדרש למטרות שונות ולא רק למשפחה שגרה בה ורוצה לתקן את תוצאות הבלאי הטבעי ולשנות את הנראות של הדירה לטובה.

שטופמכר שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירה קומפלט שיפוץ דירה קומפלט מיועד לכל מי שרוצה לשפץ את הדירה מהיסוד, להחליף תשתיות ולשפר אותן, לשנות את חלוקת החללים בדירה עצמה או

שטופמכר עבודות שיפוצים

עבודות שיפוצים – לוח זמנים קפדני, חומרים איכותיים וללא פשרות על תקינה עבודות שיפוצים נראות לרבים כפרויקט מרתיע משום שבישראל רגילים יותר מדי לשיפוצים שאינם

שלחו הודעה