המלצות

צדקנו כשבחרנו בך
לאחר שהתלבטנו המון עם עבודות שיפוץ בביתנו ולאחר אינספור קבלני שיפוץ שבאו לתת הצעת מחיר, בחרנו את אריה לעבודות השיפוץ. עצם העובדה שאריה הוא מהנדס בניין ומומחה לאיתור ליקויי בניה הקלה עלינו את הבחירה באריה. ללא ספק צדקנו בהחלטתנו: הוא מקצועי מאוד, מרגיע מאוד, מקפיד על עמידה בלוחות זמנים באופן מדויק והמחירים שווים לכל כיס. מומלץ מאוד! אני זכיתי באיש מקצוע מדהים, תודה אריה!!!!!!

יחס אישי שהפיג את החששות
תודה רבה על הכל, אריה. חייבת לציין שממש חששתי לפני השיפוץ וברגע שהתחלתי לדבר איתך כל החששות נעלמו מיד. תודה על היחס האישי והנעים, המקצועיות ותשומת הלב לפרטים הקטנים, על הגישה ומעל הכל על האמינות!! אין לי ספק שלכל שיפוץ בבית מקטן עד גדול אקח אותך ואמליץ עלייך!

עבודה נהדרת ומקצועית
אריה עשה עבודה נהדרת! עבודה מקצועית נקייה ומדויקת. ממש אהבנו את הסדר והניקיון במהלך העבודה ויצא מדהים. אריה היה קשוב לכל הבקשות שלנו ולמה שביקשנו לעשות. כמו כן, אריה ייעץ לנו מידע קודם שלו. מאוד מומלץ. איש מקצוע נהדר, עבודה טובה, אדם מקסים!

מקצוען אמיתי!
לאריה שטופמכר המקצוען! תודה רבה על העבודה המקצועית והאיכותית. עזרת לי מאוד בבית עם השיפוץ. התיקונים והעבודה נעשו בצורה מקצועית יסודית ועם אחריות! אין עליך! ממליצה בחום!!