אודות

חברת שטופמכר בניה ושיפוצים מציעה לכם בניה ושיפוצים מהמסד ועד הטפחות, משלב תכנון הבית והשלד ועד השיפוצים הנדרשים להשבחתו קומפלט, כל הדרך עד מסירת המפתח לבית המושלם ללקוח. החברה מספקת שירותי בניה ושיפוצים בכל שלב למגוון גדול של לקוחות הזקוקים לשירותים אלה: יזמים לדירות להשקעה, משפרי דיור, רוכשי דירות, משפצים את ביתם או למטרת השבחה להשקעה. החברה מציעה בניה ושיפוצים של צמודי קרקע, עבודות גמר ושלד.

כשרוצים לבנות או לשפץ, לא מהמרים על מי שאינו מציג תעודות ותיק עבודות מרשים

כשאתם רוצים להתחיל לבנות או לשפץ לבד וזקוקים לקבלן ומנהל פרויקט אמין עם קבלות, חברת אריה שטופמכר מציעה לכם את שילוב השירותים האידיאלי הזה. מאז שהחלה את דרכה בבניית וילות ויזמות נדל"ן, נוספו לחברה גם שירותי השיפוצים, ביקורת מבנים ובדק בית. ניסיון רב זה הפך את בעלי החברה למומחה בתחום הבנייה ושיפוצים, כשהוא מכיר היטב את כל סוגי החומרים ושיטות הבנייה והשיפוצים שנהוגות בשטח ומייעץ ללקוחותיו כיצד לנצל את יתרונות החומרים על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר מבחינתם.

אילו שירותים העסק מציע?

בניה ושיפוצים

ענף הבנייה והשיפוצים בישראל מגוון מאוד ואנשי המקצוע שעוסקים בו אינם תמיד מוסמכים ומורשים לעבוד לפי חוק. כמהנדס בניין וכקבלן רשום, אריה שטופמכר מציע לכם שירותי בניה משלב התכנון ועד מסירת המפתח, ושיפוצים בנכסים קיימים למטרות מגורים, שיפור מגורים והשבחת נדל"ן להשכרה ולמכירה.

צבע

שירותי הצביעה של חברת אריה שטופמכר מוכיחים שככל שיודעים יותר על צבע והאפשרויות המגוונות שלו כיום בחומרי תקניים ומתקדמים, כך גם התוצאה המתקבלת היא יפה ועמידה יותר. שירותי הצבעות המקצועית ניתנים לכל מבנה מבפנים ומבחוץ, תוך כדי תיקון ושיפור הקירות וגימור מושלם. שיפור הנראות של המבנים מובטח במחירים הוגנים ותוך כדי עמידה בלוח זמנים קפדני.

ריצוף חוץ ופנים, מרפסות וחדרים רטובים

ריצוף טוב, בטוח ואיכותי חובה להזמין רק מאנשי מקצוע טובים ומנוסים. כמהנדס בניין וקבלן מנוסה, אריה שטופמכר מציע את הניסיון והמומחיות שלו בבחירת החומרים האיכותיים והטובים ביותר, שמבטיחים עמידות לאורך זמן, איטום מוחלט נגד רטיבות ורעש ובידוד תרמי, נוסף על המיומנות והידע המקצועי שלו בשיטות מתקדמות של חיפוי והנחת אריחים ללא ליקויי בנייה.

עבודות גבס

אריה שטופמכר מציע עבודות גבס מרהיבות לכל מי שרוצה לבצע שינויים ושיפוצים מהירים ואמינים ביעילות ובמחיר שווה לכל כיס, בנכס שלו להשקעה או בנכס שבו הוא גר. העבודות מתבצעות ללא ליקויים ותוך שמירה על בטיחות ותכנון הנדסי קפדני, כמהנדס בניין מוסמך.

אינסטלציה

ענף האינסטלציה התקדם רבות בשנים האחרונות וחברת אריה שטופמכר שמחה להמליץ על החומרים המתקדמים לתשתיות החשובות ביותר לצנרת מים, ביוב ומים אפורים. זהו תחום שאסור להניח לחאפרים לא מורשים לעסוק בו משום שההשלכות של הנחת תשתית שאינה בנויה נכון הן בלתי הפיכות לאחר השלמת הבניה. מומלץ להתייעץ או להזמין את השירותים של החברה כדי לקבל את הצנרת הטובה ביותר לדירה שלכם.

חשמל

לא נותנים לקבלני חשמל לא מוסמכים לטפל בנושא חיוני זה, ללא הידע המתאים. תשתיות חשמל מתקדמות ומורכבות יותר מאשר בעבר מחייבות ידע הנדסי והסמכה ואת זה חברת אריה שטופמכר שמחה להציע לכם. מלבד הקמת תשתיות חשמל והנחת הכבלים, אפשר להזמין גם כל מה שנדרש לבית חכם או להכנה לו.

שיפוץ דירה קומפלט להשבחה

דירות רבות עוברות היום השבחה לצורך הגדל הערך שלהן וקבלת תשואה מניבה, אם מהשכרה ואם ממכירה. יש אפשרויות רבות שאפשר לעשות בכל דירה ונכס ואריה שטופמכר יוכל לייעץ לכם ולבצע את השינויים והשיפוצים הנדרשים כקבלן-יזם המתמחה בנדל"ן להשקעה, כולל חלוקת הדירה ליחידות דיור להשכרה.

בניה והריסה של קירות לחלוקת חללים מחדש

כשרוצים לשנות את המפרט של הדירה ולהתאים אותו לצורכי המשפחה שהשתנו עם השנים, אפשר להרוס את הקירות ולבנות חללים בחלוקה מחדש, שמתאימה לכם כעת. אתם מוזמנים להתייעץ ולהזמין עבודת בנייה והריסה של קירות פנימיים על מנת לעצב את הדירה שלכם מחדש.

עבודות אלומיניום

אלומיניום הוא חומר פלא שאפשר לעצב ממנו אלמנטים שונים לעיצוב ולמסגרות בבית, מבפנים ומבחוץ. עבודות אלה דורשות מיומנות וידע וזאת המומחיות של חברת אריה שטופמכר להתאים לכם מסגרות אלומיניום לכל מטרה בדירה שלכם.

בניה

בניה של בית משלב התכנון ועד מסירת המפתח לדייר, של צמודי קרקע, כולל עבודות שלד ועד עבודות הגמר.

החברה עובדת עם קהל היעד

המטרות של קהלי יעד שונים משתנות על פי סוג הנכס והצרכים שלהם, ובכל נכס טמון פוטנציאל גדול שחברת אריה שטופמכר עושה את המיטב כדי להוציא לפועל. החברה מציעה את שירותיה לכל מי שזקוק לייעוץ לגבי הנכס שלודירה או בית, רוצה לעשות עסקת נדל"ן להשקעה ורוצה לדעת מה אפשר לעשות עם הנכס, ולבעלי בתים חדשים או ותיקים שרוצים לשפר, לשדרג, לחלק, לחדש ולהפוך את הנכס שלהם לבית חלומות בעזרת מהנדס בניין וקבלן רשום בלבד.

 

יזמים ומשקיעי נדל"ן

כשכולם פונים לחפש הזדמנויות השקעה בנדל"ן שמניבות תשואה טובה חשוב לעשות את זה נכון. הייעוץ של אריה שטופמכר כיזם-קבלן בעצמו, מתחיל בבחינת ההצעה לעסקת הנדל"ן וייעוץ לגבי התהליך וכל מה שכרוך בו, דרך תכנון ההשבחה של הנכס והשיפוצים הנדרשים בו כדי להגיע ליעד, ועד הביצוע של הבנייה והשיפוצים.

משפרי דיור

אם הגעתם למסקנה שמגיע לכם להשתדרג ולעבור דירה, קבלו ייעוץ מותאם לכם ולנתונים שלכם מה כדאי לעשות, איזו עסקה היא כדאית וכמובן אילו שיפוצים כדאי לערוך בנכס. את השיפוצים אפשר לעשות לצורך הגדלה או הקטנה של הנכס החדש בהתאם לשינויים במשפחה, לנתוני הנכס ולתכניות שלכם.

רוכשי דירות ובתים

כל קניית בית או דירה היא הזדמנות לגור באמת בבית החלומות שלכם ורצוי לעשות זאת נכון. קבלו מחברת אריה שטופמכר את ההצעות הטובות ביותר אילו שיפוצים ושינויים כדאי לערוך בנכס שלכם, והזמינו ממנו את השיפוצים המתאימים לכם כקבלן רשום וכמהנדס בניין שגם מתמחה באיתור ליקויי בנייה.

משפצים

שיפוצים יכולים לרגש בשיפורים שהם מביאים ויכולים גם להסתיים לא טוב בגלל בחירה של קבלן ללא רישיון וללא ידע. אריה שטופמכר מציע את שירותי החברה לשיפוצים שמתחילים בחדר אחד בלבד שחשוב לכם לשפץ, ומסתיימים בהשבחת הנכס למכירה או להשכרה, לפי תכניות הנדסיות ולפי הצרכים והתקציב שלכם.

למה אנחנו?

כי לא כל קבלן שמדבר אתכם על שיפוצים יודע מה הוא עושה ואיך לעשות זאת מבלי לגרום לנזקים וללא ליקויי בניה. בתקופה שבה ליקויי הבנייה הפכו לתופעה נפוצה מדי בענף הבנייה והשיפוצים, וכשקבלני שיפוצים רבים מדי אינם עוברים הכשרה והסמכה כחוק, חברת שטופמכר בניה ושיפוצים יוצאת דופן בנוף המקומי. בעלי החברה ועובדיה הם בעלי הסמכה והכשרה כחוק וצברו בשטח עצמו את הידע ההנדסי והמקצועי שניכרים לעין במצוינות שמאפיינת את הפרויקטים שבנו ושיפצו.

 

מה חשוב לדעת על אריה שטופמכר?

 

אריה שטופמכר הוא מהנדס בניין בהשכלתו ובהסמכתו, חבר באיגוד הקבלנים ומנהל את החברה משנת 2015. הפרויקטים שניהל ויזם נבנו ברחבי הארץ ובעיקר בדרומה, והם כוללים בניית וילות משלד ושלב התכנון ועד מסירת המפתח ללקוח, שיפוץ דירות ובתים למשפרי מגורים וגם להשבחה לצורך השקעה בנדל"ן המניב תשואה. כשהוא מדבר אתכם על בניה ושיפוצים הוא מדבר על ידע שנרכש בלימודים מוסמכים, בהכשרה ממושכת ומגוונת בשטח ומאהבה גדולה לבניית בתים והפיכתם לנכס משופץ ומרהיב, למען הלקוחות שלו.

כי חשוב לכם לעבוד עם מומחה לבניה ולאיתור ליקויי בניה

כמהנדס בניין שעוסק גם בבנייה ובשיפוצים, אריה שטופמכר פיתח את המומחיות שלו לאיתור ליקויי בנייה, בעיות בטיחות שונות והוא מוסמך מטעם איגוד המהנדסים לאיתור ליקויי בניה ומתן חוות דעת הקבילות בכל הליך משפטי ובכל הגשה לרשויות ולקבלנים. את המומחיות הזאת בתחום בדק בית הוא מיישם בשטח גם כקבלן שיפוצים שמייעץ ללקוחות שלו כיצד לשפץ, באמצעות אילו חומרים איכותיים להגיע לתוצאות הכי יפות, עמידות ובטוחות ועל ידי אילו שיטות בנייה מועדפות, והכל לשביעות רצון הלקוחות.

בחברת אריה שטופמכר בניה ושיפוצים לא מתפשרים לעולם על איכות החומרים, תקינה וליקויי בטיחות, והתוצאות ניכרות בשטח באיכות ומצוינות העבודה.

יזם נדל"ן שמתעניין בנכס להשבחה או לתשואה מניבה?

הגעת לאדם הנכון שמציע לכם יזמות נדל"ן וייעוץ למשקיעים משביחים

כמהנדס בניין וכמהנדס בדק בית וליקויי בניה, אריה שטופמכר הפך למומחה לזיהוי הזדמנויות השקעה בנדל"ן. כיזם נדל"ן בעצמו הוא יוזם פרויקטים ומייעץ ללקוחות שמעוניינים בכך היכן להשקיע ואילו נכסים מומלץ להשביח, מניסיונו הרב.

הניסיון שצבר בשטח לא רק כמהנדס אלא גם כקבלן שיפוצים שמקפיד על מצוינות ואיכות העבודה, הפכו אותו לאחד המבוקשים והמובילים בתחום השיפוצים והבניה, והייעוץ ליזמים ולמשקיעי נדל"ן שמעוניינים לשפץ ולהשביח נכסים מניבים לצורך מכירה או השכרה.

רק מי שרואה בבית שלכם גם את היצירה שלו, ידאג לו ויבנה אותו כמוכם

בונים בית? משפצים נכס? זקוקים לייעוץ? לחוות דעת נוספת? לאנשי מקצוע בכל שלב של הבית?

התקשרו כעת ונתחיל לבנות את הבית שלכם למענכם.